Reklam
Avrupa Türk Gazetesi

UETD İngiltere yeni yıla umutla giriyor: Oyun alanımız dünya

UETD UK’nin (İngiltere) çiçeği burnundaki yeni Başkanı Dr. Turhan Özen, yeni yıl nedeniyle AVRUPA TÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada yeni yıldan umutlu olduğunu dile getirdi.

UETD İngiltere yeni yıla umutla giriyor: Oyun alanımız dünya

YENİ UMUTLAR VE YENİ HEYECANLAR
HABER MERKEZİ – UETD UK Başkanı Dr. Turhan Özen açıklamasında; “2015 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle, 2016 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini ümit ediyoruz. Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir. 2015 yılı, bölgemizde ve ülkemizde yaşanan kimi müessif hadiseler nedeniyle buruk geçse de, geleceğe ilişkin umutlarımızın devamı oldu. Yıl içinde yaşanan sıkıntıları, acı hadiseleri, elim kazaları, millet olmanın verdiği güçle ve dirayetle, hep birlikte aştık.” şeklinde dilek ve temennilerde bulundu.

ÖZEN UETD İÇİN YENİ YILDA DAHA FAZLA ÇALIŞMA VURGUSU YAPTI
UETD UK Başkanı Özen AVRUPA TÜRK GAZETESİ‘ne yaptığı açıklamasının devamında; “2015 yılı UETD Topluluğumuz için de yoğun bir yıl oldu. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ciddi atılımlar gerçekleştirdik. Yeni projelerle ve yatırımlarla gücümüzü pekiştirdik. Toplumumuzun tüm üyelerinin fedakar çabası, emeği, enerjisi ve vizyonu sayesinde 2015’te önemli başarılara imza attık ve 2016’ya heyecan ve kararlılıkla giriyoruz. UETD toplumumuzla bir bütünlük içinde çok dinamik, çok başarılı bir performans sergiledi. Hep birlikte durmaksızın çalıştık ve yorulduk, ama aynı zamanda kazandık ve mutlu olduk. Biliyorsunuz, artık ‘Oyun Alanımız Dünya’. Bu perspektif ile dünya ölçeklerinde büyüklüğe kavuşmakta olan UETD ailesi, yeni İngiltere Yönetimimiz ve toplumumuzun desteğiyle 2016 için hedefimiz siyasette, profesyonel alanda ve girişimcilikte önemli atılımlar gerçekleştirmek. İnsan odaklı mükemmellik merkezi haline gelip, birlikte çalıştığımız her bir birey ile tek tek ilgilenerek hak ettikleri seviyeye çıkmalarına yardım etmeyi arzu ediyoruz. Bu heyecanı ve enerjiyi bizimle paylaşmaya devam etmenizi temenni eder, desteklerinizin devamını dileriz. 2016’nın hepimiz için sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl olması dileğiyle.”dedi.

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği-UETD nedir?

UETD İngiltere Başkanı Dr. Turhan Özen kimdir?

Avrupa Türk Gazetesi © ÖZEL HABER

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Avrupa Türk Gazetesi'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Enter Captcha Here : *

Reload Image

istanbul escort