Reklam
Avrupa Türk Gazetesi

Okur Postası

OKUR POSTASI   /   HABER GÖNDER   /   SİZDEN GELEN HABERLER

Avrupa Türk Gazetesi okuyucularından gelen haberleri değerlendiriyor. Siz de muhabir olabilir, özgür ve bağımsız habercilik yapan gazetemize içerik ekleyebilirsiniz. Bir gelişme veya haberi ihbar etmek istiyorsanız, gazetemize 7 gün 24 saat aşağıdaki iletişim formunu doldurarak ulaşabilir veya okur@avrupaturkgazetesi.com e-posta adresine haber, fotoğraf ve videolarınızı gönderebilirsiniz. Yakın çevrenizde olan gelişmelerden bizi haberdar edin, atladığımızı düşündüğünüz konuları bizimle paylaşın, mevcut haberlerimiz için fotoğraf ve video gönderin, haber merkezindeki redaktör ve editörlerden oluşan ekibimiz en kısa sürede değerlendirsin.

NOT: Adınız ve adresiniz siz istemediğiniz sürece açıklanmayacak ve gizli kalacaktır. Ancak gerektiğinde sizinle irtibata geçebilmemiz için adınızı, soyadınızı ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası veya e-posta adresinizi yazmanızı istiyoruz. Verdiğiniz bilgiler en kısa sürede değerlendirilecektir.

 

[contact-form-7 id=”1587″ title=”Okur Postası”]

Ayrıca Yayın Politikamız bölümünü tıklayıp okuyabilirsiniz.

Ayrıca Gazetemizde çalışmak, staj görmek, gönüllü olmak, yazarlık yapmak, muhabir olmak veya iş başvurusu yapmak için lütfen İnsan Kaynakları sayfasını tıklayınız veya açık pozisyonlarımız için ik@avrupaturkgazetesi.com e-posta adresine CV’nizi gönderiniz. E-posta gönderdikten veya İnsan Kaynakları sayfasındaki formu doldurduktan sonra Gazetemizin İnsan Kaynakları Dairesi yetkilileri sizinle en kısa zamanda irtibata geçecek.

istanbul escort