Reklam
Avrupa Türk Gazetesi

Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Yüce: FETÖ göründüğünden daha tehlikeli!

Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri gazeteci Anıl Yüce, terörist-başı Fethullah Gülen’in göründüğünden çok daha tehlikeli olduğunu ifade etti.

15 Temmuz FETÖ darbe girişimiyle ilgili AVRUPA TÜRK GAZETESİ‘ne konuşan Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Anıl Yüce, FETÖ’nün zehrini Avrupa’ya taşıdığını söyledi. Yüce, Avrupalı Türklerin kendi aralarında sağladıkları birliği muhafaza etmeleri için FETÖ’nün acımasız eylemlerine karşı uyanık olmaları gerektiğini ifade etti, önemli uyarılarda bulundu.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BAĞLANAN ÇELİKTEN HAT
Cemiyet Genel Sekreteri gazeteci Anıl Yüce yaptığı açıklamada, Avrupalı Türklerden – Ankara’daki yasama faaliyetlerine, lobicilik açısından, hiç kırılmayacak ve gücünü Türk tarihinden alan çelik hat oluşturduklarını anlattı. Çelikten hattın, gelenekten geleceğe, Avrupalı Türklerin Türklük kökenlerine atıfta bulunarak altını çizdi.

Sivil toplum’un üzerine düşenleri aktaran Yüce, fedakar çalışmalarında toplumsal yararın her zaman öncelikleri olduğunun altını çizdi.

oguzhan kilic anil yuce anitkabir

Avrupa Türk Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez yöneticileri, Anıtkabiri ziyaret ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sevgi ve saygısını göstermektedir. Genel Başkan Oğuzhan Kılıç ve Genel Sekreter Anıl Yüce

GENEL SEKRETER ANIL YÜCE: FETHULLAH ‘ALTIN NESİL’ DEĞİL ‘KATİL NESİL’ YETİŞTİRDİ
Anıl Yüce son günlerde FETÖ’yle ilgili ortaya çıkan gelişmeler hakkında ise şunları söyledi; “Terörist-başı Fethullah Gülen olarak nam salan bu zavallı darbeci, tabi ki sıradan bir deli değildir. Emperyalistlerin, Türkleri kendi çıkarlarına uygun olarak şekillendirmek üzere Türk milletinin üzerine gönderilen, değer tanımayan bu terörist ele-başı, ‘altın nesil’ yerine ‘katil nesil’ yetiştiren, çocukların beyinlerini yıkayarak onları robotlaştıran bir katildir. Çocuklarımızın beyinlerinin bu çeteler tarafından uyuşturularak, köleleştirilmelerine izin veremeyiz. Şimdi sözde hicret edip Avrupa’da da ‘şakirt abi’ olarak gezinen bu Fethullahçıların yapamayacakları kötülük yoktur.

anil yuce aciklamasi feto avrupa

Demokrasi, insan hakları ve laiklik düşmanı Fethullahçı radikalizme karşı yetkililer önlem alması gerekmektedir. STK’ların da görevi bunu toplum içinde his edilir hale getirmektir. FETÖ göründüğünden daha tehlikelidir. FETÖ zehrini Avrupa’ya, Avrupalı Türklerin bağrına taşıyor. İnsanlarımız Türkiye’de olduğu kadar Türkiye dışında bu Fethullahçı eşkıya sürüsü ve ihanet şebekesine karşı tedirgin ve bir o kadar dikkatli ve duyarlıdır. Türkler onurlu bir millettir, bu tür çakallara ve onların tasmasını elinde tutan emperyalistlere yem olacak kadar kolay pes etmez.” dedi.

Avrupa Türk Gazetesi © SÖYLEŞİ | ÖZEL HABER

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Avrupa Türk Gazetesi'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın. Ad
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Enter Captcha Here : *

Reload Image

istanbul escort