Reklam
Avrupa Türk Gazetesi

Süper Loto sonuçları açıklandı… 19 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası

Süper Loto sonuçları açıklandı… 19 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası
Ad

Süper Loto çekiliş sonuçları, Milli Piyango İdaresi’nin gerçekleştirdiği çekilişle birilikte açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto’da bu haftanın kazanan şanslı numaraları belirlendi. Süper Loto’da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıkacak mı merak ediliyor. İşte, 19 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

Milli Piyango İdaresi’nin Ankara’da gerçekleştirdiği çekilişle birlikte Süper Loto sonuçları açıklandı. Süper Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulundu mu merak edilmeye başlandı. Peki, 19 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 681 bin 587 lira 43 kuruşluk ikramiye haftaya devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 50 kişi 10 bin 463 lira 30’ar kuruş, 4 bilen 2 bin 684 kişi 209 lira 15’er kuruş, 3 bilen 60 bin 862 kişi 15 lira 95’er kuruş ikramiye almaya hak kazandı.

Devreden çekilişte, 2 milyon 55 bin 272 lira 50 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan KDV olarak 1 milyon 485 bin 850 lira 88 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 830 bin 413 lira 31 kuruş kamuya aktarılacak.

1, 12, 28, 30, 39, 45 


GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Geçen hafta büyük ikramiye bir kişiye çıkarken, 2 haftalık devir sona erdi. Geçen hafta çıkan numaralar: 05 25 29 36 47 51. 5 bilen 67 kişi, 9 bin 661 lira 20 kuruş, 4 bilen 3 bin 975 kişi, 174 lira 45 kuruş alırken, 3 bilen 80 bin 124 kişi, 15 Türk Lirası ikramiye sahibi oldu.

SÜPER.LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO KURALLARI

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Avrupa Türk Gazetesi'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın. Ad
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

istanbul escort