Reklam
Avrupa Türk Gazetesi

Atatürkçü Aydın Ertürk: Türklere ‘vur emri’ veren Rotterdam Belediye Başkanı Aboutaleb’i FETÖ yönlendiriyor

Atatürkçü aydın olarak bilinen eski komutanlardan Türker Ertürk, 11 Mart’ta Rotterdam’da yaşanan vahşeti yazdı. Ertürk, AK Parti hükümetini eleştirirken, “Bu tuzağa düşürülüşte hiç şüphe yok ki, yakın çevrede bulunan ve yanlış yönlendiren kripto Cemaatçilerin rolü vardı! “şeklinde yazdı ve Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Aboutaleb’in FETÖ’cüler tarafından yönlendirildiğini de örneklerle ortaya koydu.

İşte Türker Ertürk’ün yazısındaki o bölümler.

“Hollanda’da, referanduma yönelik yapılan kışkırtma kontrolden tamamen çıkmış ve tüm Avrupa’ya yayılmış durumda. Bu gidiş, iyi gidiş değil.

Geçmişte, türban dahil yaratılan mağduriyetler, AKP’ye çok oy kazandırmıştı! Hollanda’ya türbanlı bakanın da kasti olarak gönderilmesi yine mağduriyete yönelik operasyondu ama beklentiyi karşılamadığı gibi, karşı operasyonun tuzağına düşüldü! Karşı operasyonun mümessili ise; Gülen Cemaati idi!

Pensilvanya’da bulunan karargahları nedeniyle Amerika’yı ayrı tutarsak; Hollanda aynı zamanda Gülen Cemaati’nin dünyada en güçlü olduğu yer! İşte Cemaat, en güçlü olduğu yerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tuzağa düşürdü. Bu tuzağa düşürülüşte hiç şüphe yok ki, yakın çevrede bulunan ve yanlış yönlendiren kripto Cemaatçilerin rolü vardı!

 “Gelmeyin, burada seçim kampanyası yapmanızı uygun bulmuyoruz”diyen Rotterdam’ın ‘Müslüman’ Belediye Başkanı Ahmed Aboutalep de sütten çıkmış ak kaşık değil. Gülen Cemaati’ne ve PKK’ya yakın. Hollanda’dan aldığımız bilgiye göre; Cemaatin organizasyonu ile Türkiye’ye getirilmiş, yedirilip içirilmiş ve hediyelere boğulmuş!  Araştırmak ve doğrulamak mümkün!

Cemaatin amacı; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ötekileştirerek, çağdaş dünyadan izole etmek ve uluslararası operasyon yapılması için zemin ve gerekçe hazırlamak. Cemaat, Batı’ya; “Siyasal İslam’ın radikal olmayan yüzü biziz, sizinle barış içinde, uyumlu çalışabiliriz, nitelikli kadrolar da bizde, Erdoğan’ın durumunu görüyorsunuz, Kemalistlerle de olmaz, çünkü onlar da size karşı” mesajını vermeye ve yaptığı operasyonlarla bu stratejik mesajın arkasını operasyonlarla doldurmaya çalışıyor!

Devamlı konuşarak, gücünün çok çok ötesinde meydan okuyarak ve arkasında bilgi olmayan nezaketten uzak suçlamalar yaparak, kurulan küresel tuzağa düşülmektedir. Çevrede hiç akıllı adam yok mu?”

Avrupa Türk Gazetesi © ÖZEL HABER

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Avrupa Türk Gazetesi'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Enter Captcha Here : *

Reload Image

istanbul escort